Διδακτική επίσκεψη Ι.ΚΤΕΟ Αγίου Στεφάνου

imageedit 16 4004410997

Την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου το τμήμα μηχανικών αυτοκινήτου της Γ΄τάξης, του 1ου ΕΠΑΛ Διονύσου “ΖΗΝΩΝ” ,επισκέφθηκε τις εγκαταστάσεις του Ι.ΚΤΕΟ Αγίου Στεφάνου στο πλαίσιο των διδακτικών επισκέψεων του προγράμματος σπουδών.
Θέλουμε να ευχαριστούμε θερμά,

– την κ/α Λίλιαν Φωτάκη που όπως κάθε χρόνο μας δέχθηκε στις εγκαταστάσεις του Ι.ΚΤΕΟ συμβάλλοντας έτσι στην επαγγελματική εκπαίδευση,

– τον τον κ. Βασίλειο Παπαλεβιζόπουλο Τεχνικό Διευθυντή, που με ιδιαίτερο ενδιαφέρον ξενάγησε τους μαθητές στις εγκαταστάσεις και τους εξήγησε αναλυτικά την διαδικασία ελέγχου οχημάτων,

– την κ/α Χριστίνα Μακρή για την επικοινωνία και τον συντονισμό της επίσκεψης καθώς και όποιον άλλο βοήθησε για την πραγματοποίηση και διεξαγωγή της επίσκεψης.

imageedit 22 5080405154

Πιστεύουμε, πως οι μαθητές γνώρισαν από κοντά, μια ακόμη επαγγελματική πορεία που μπορούν να ακολουθήσουν μετά την απόκτηση του πτυχίου τους.

Με εκτίμηση,

οι συνοδοί Μηχανολόγοι καθηγητές του 1ου ΕΠΑΛ Διονύσου,